ANKUR. Ankrut saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2).
K1 kinnitusega ANKUR :
K2 kinnitusega ANKUR :
Haaknõelkinnitusega ANKUR :
KASS by Eilien. Kassi saab valida musta, tumehalli, helehalli, valget, pruuni, heleroosat.  Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). KARU by Eilien. Karu saab valida musta, tumehalli, helehalli, valget ja pruuni.  Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2).
LILL by Eilien. Lille saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). PÄIKE by Eilien. Päikest saab valida musta, loodusvalget, kollast, tumepunast, oranži, lillat, tumelillat, träpsulist tumehalli. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). LIBLIKAS. Liblikat saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Karabiinkinnitusega K1 või K2. K1 kinnitusega Liblikas :
K2 kinnitusega Liblikas :
VIHM. Vihma saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega.
K2 kinnitusega Vihm : K1 kinnitusega Vihm : Haaknõelkinnitusega :
KIIL. Kiilitiibasid saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega. 
K2 kinnitusega Kiil : K1 kinnitusega Kiil: Haaknõelkinnitusega :

HAMMASRATAS. Hammasrattad on kõik hallid. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega.
K1 kinnitusega Hammasratas : K2 kinnitusega Hammasratas: Haaknõelkinnitusega (foto puudub)

SÜDA. Südant saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega või haaknõelkinnitusega.
TÄHT. Tähte saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega. 
Kuidas helkivad ripatsid valmivad...